Odkazy

Přátelé a kapely ze společných pódií
 
AC/DC - Revival (Špejblshelprs) www.spejbls-helprs.cz
Waldagang - oficiální stránky www.waldagang.cz
Kreyson - oficiální stránky www.ladakrizek.com
Matahari - oficiální stránky www.matahari.cz
Weget rock - oficiální stránky www.wegetrock.eu
Radiátor - punk z klatovska http://bandzone.cz/radiatorrockpunk
Tleskač - plzeňská SKA kapela www.tleskac.cz
Within Temptation - Tribute http://www.within-temptation.eu/
Rimortis - Speed metal z Česka http://www.rimortis.cz
Asmodeus - metal z Klatov www.asmodeus.info
Head Down - stránky klatovské grunge party www.head-down.info
Turbo - oficiální stránky www.turbo-rock.cz
Kečup - oficiální stránky www.kecup.cz
Kabát revival Plzeň - plzeňský revival slavné kapely www.kabatrevival.cz
Kabát revival WEST - západočeský revival slavné kapely www.kabatrevival.net
Snikers - Bigbít z klatovska www.snikers.cz
Orion - taneční hudba z klatovska orion.klatovsko.cz
Promises - doom z Klatov www.promises.cz
Extraband revival - oficiální stránky www.extrabandrevival.wz.cz
Mash - Bigbít z Plzně www.mashrock.cz
Lord - Hard rock z Klatov http://bandzone.cz/lordrock
Chai - Pop rock z Nýrska www.chai.cz
Trambus - Rock z Postřekova http://bandzone.cz/trambus
Palo Chodelka - oficiální stránky www.palochodelka.com
Luďěk Blovský - fotograf a bloger www.ludek.blovsky.cz
Honza Suk - fotograf www.honzasuk.cz
Tomáš Truneček - fotograf http://trunecek-foto.zonerama.com/
Josef Beník - fotograf http://jbenik.wix.com/benik#!
Rosťa Kutěj - fotograf www.rkutej.com
Zdenek Mlnařík - fotograf www.zdenekmlnarik.cz
   

Pikoweb - osobní stránky našeho kytaristy


 

http://bestakbubenyuv.webnode.cz/
Rybářké potřeby Milan - Obchod našeho kytaristy
   
Vybavení kapely - výrobci
 
Shure - mikrofony a bezdrátové systémy www.shure.com
Gibson - kytary www.gibson.com
UPG guitars (Bruno Urban Hand Made) - kytary www.urbanguitars.com
Fokus - kytary www.fokuskytary.cz
Spector - baskytary www.spectorbass.com
Fender - baskytary www.fender.com
Sonor - bicí www.sonor.com
Mapex - bicí www.mapexdrums.com
Paiste - činely www.paiste.com
Tama drum - hardware www.tama.com
Pearl drum - hardware www.pearldrum.com
Marshall - kytarové aparáty www.marshallamps.com
Engl - kytarové aparáty www.engl-amps.com
Hughes & Kettner - kytarové aparáty www.hughes-and-kettner.com
SWR - basové aparáty www.swrsound.com
Boss - efekty a ladičky www.bossus.com
Digitech - kytarové procesory www.digitech.com
EBS - baskytarové efekty www.bass.se
Jim Dunlop / MXR - kytarové a basové efekty www.jimdunlop.com
Korg - ladičky www.korg.com
ART - napájecí moduly s EMI a RFI filtrem www.artproaudio.com
Bespeco - nástrojové kufry a racky www.bespeco.it
Monster Cable USA - profi kabely www.monstercable.com
Neutrik - profi konektory www.neutrik.com
   
Partneři a sponzoři
 

 
 
          
MetalShop.cz