Podle nového nařízení EU o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR neboli General Data Protection Regulation) Vás musíme upozornit, že při vyplnění Vašeho jména, pseudonymu, přezdívky nebo nadávky, nám udělujete souhlas s jeho použitím pro tento účel. Děkujeme za pochopení a doufáme, že tento nesmyslný zákon našich (nudících se) politiků v Bruselu, bude v dohledné době zrušen.

Kniha návštěv

Компания Трастера

Georgerit | 23.09.2019

Что могу сказать. Если рассматривать как инструмент долгосрочных инвестиций, то на сегодняшний день Trustera подходит практически по всем критериям. Есть конечно еще над чем работать, но я знаю что все необходимое будет выполнено.Я изучал продукт несколько месяцев, проверял инструменты, ликвидность и соответствие заявленному вектору развития. За год с небольшим большой рывок вперед- при полной прозрачности, ликвидности, управлении и доступности, давая высокий доход при полной системе управления инвестиционными рисками, достойно внимания и уважения. Тем более такая диверсификация инвестиционных портфелей по условиям управления и доходности говорит о высоком профессионализме создателей и разработчиков проекта. Так что я решил разместить часть своих средств в разных портфелях. Наблюдаю, претензий для волнения у меня нет.

Услуги сантехника – сварщика

Charlesjaw | 22.09.2019

Любые виды сантехнических работ в Краснодаре.
Сварочные-Сантехнические услуги которые мы можем выполнить:
Монтаж систем отопления и теплого пола, замена труб водопровода и канализации, установку сантехники любого типа — ванн, джакузи, раковин, унитазов, душевых кабин, стиральных и посудомоечных машин.
Сварка калиток, ворот, труб, и другие работы по сварке
Воспользуйтесь услугами профессионального сантехника-сварщика в Краснодаре для установки, ремонта, сварочных работ или замены сантехнического оборудования любого типа.
В ПРЕОБРЕТЕНИИ МАТЕРЬЯЛА - БОЛЬШОЙ ОПЫТ.
СТАЖ РАБОТЫ БОЛЕЕ 20 ЛЕТ,
ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА НА ВСЕ ВИДЫ РАБОТ 100%.
СОСТАВЛЕНИЕ ДОГОВОРА.
ЗВОНИТЕ: +79898182518 в любое время, ОТВЕЧУ на все ВОПРОСЫ
? В день вашего звонка: НЕ НАДО ЖДАТЬ?
? Только провенный инструмент: НАДЕЖНО?
? Оплата после приемки работ: НЕТ РИСКОВ?
? Довожу до результата ,когда вы скажете: ИДЕАЛЬНО?
? Контроль даже в случае вашего отсутствия: ЭКОНОМИТЕ ВРЕМЯ?

narozky

fanoušek | 07.09.2019

Děkuji za náměstí pěkně jste to rozjely,prostě důstojná oslava 15 narozenin.

Re: narozky

Ukradený Vjecy | 07.09.2019

My děkujeme ,byli jste famózní a obrovské DÍKY patří Vám naším fanouškům

vlastní songy

fanoušek | 31.08.2019

Ahoj těším se na vás na náměstí a přeji hezké počasí.Prosím zahrajte i svoje skladby Zpátky ke kořenům a Poletím určitě si to zaslouží jsou povedené.

Ukradený vjecy

Erte | 17.07.2019

Dekuju za pozvánku na oslavu 15 let

něco nového

fanoušek | 18.11.2018

Zdravím vás, vím že to sem nepatří ale nechystáte nějaké nové respektive převzaté songy.Spoustu nových alb a spoustu nových pecek ,které by vám určitě sedly.Jinak mě zamrzelo,že jste neměly na Klatovském náměstí svůj plnohodnotný koncert.Podle mě by jste ho tam měly mít povinně každý rok,protože vás lidi mají rádi ,hrajete a zpíváte se ctí a jste domácí.Jinak vám přeji na Silvestra narvanou Družbu.

Re: něco nového

UV | 19.11.2018

Ahoj, máme teď trochu volno, takže makáme na nových skladbách, nech se překvapit co komu štípnem. Na klatovském náměstí příští rok připravujeme samostatný koncert, ale vše je ještě v jednání, nechceme předbíhat a do Družby se těšíme, loňský silvestr se povedl, tak doufáme, že to bude podobné. Měj se...

Chcete hrát 6.7.

Chvaltepány | 18.06.2018

Nazdar

Chcete si brnknout 6.7. v Horažďovicích? Hledáme někoho komu bychom tam předskočili. Pište na www.bandzone.cz/chvaltepany

Re: Chcete hrát 6.7.

UV | 22.06.2018

Ahoj, 7.7.slavíme narozeniny v klatovské Střelnici, takže den předtim si dáváme oraz. Díky za nabídku.

Záznamy: 1 - 10 ze 230
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek