Několik fotek z letních koncertů UV. (klikněte na některý z obrázků)

Ptákoviny

Záhada v obilí

Mimozemským civilizacím nestačí do obilí dělat už jen bezduché kruhy a snaží se být kreativnější. U obce Kosmáčov nedaleko Velkých Kotěhůlek se snažili vyobrazit našeho zpěváka Františka. Jak se jim to povedlo můžete sami posoudit.      

UV na poštovních známkách

Pro všechny sběratele a filatelisty, máme skvělou a zároveň špatnou zprávu. V minulém měsíci Česká Pošta vydala limitovaný počet zahraničních historických známek s fotografiemi UV.  Ta špatná zpráva je že známky byly okamžitě rozebrány a v současné době už se nedají nikde sehnat. Můžete...

UV v časopisu Rolling Stone

Obálka časopisu Rolling Stone. Kromě rozhovoru s Brucem Springsteenem je na postu interview týdne povídání s Luďkem na téma nekázeň v kapele a jak se s ní vyrovnat. Uprostřed magazínu je plakát Františka konzumujícího minerální vodu Vincentka.

UV v Playboy

Obálka časopisu Playboy. Jak sbalit dívku kouzlem trsátka osudu? Tak této rubriky se zhostil Zdeněk. O několik stran dál je údajně Danovo desatero o rockových fanynkách, konzumaci piva a natahování strun v co nejkratším časovém intervalu.

UV v časopisu All Guitar

Obálka časopisu All Guitar. V rubrice Na hmatníku kytarových velikánů popisuje Piko nejpoužívanější rockové postupy s odkazem na mistry šesti strun - Vítězslava Štefla a Pala Chodelku.

Extra

Maskot zloděj

Náš maskot UV, zloděj, čórkař, panáček a někdy též nazývaný slepé střevo. Pokud byste chtěli ozvláštnit některou pozvánku, fotku nebo dopis maskotem UV, zde si ho můžete stáhnout.          

Patnáctka

Hru zvanou Patnáctka jste už určitě měli v ruce coby hlavolam nebo jste ji možná hráli někde na internetu. Nejde o nic jiného, než o přesouvání čtverečků v hracím poli a sestavení obrázku. Hru spustíte ZDE.                    

MPZ

Mezinárodní poznávací značka ve formátu jpg. Stačí vytisknout (nejlépe na tvrdší papír) a přilepit na sklo vozidla. Pro delší životnost možno nechat zatavit do fólie.

SPZ

Doplňková SPZ (nebo chcete-li registrační značka) ke stažení a vytisknutí. Z bezpečnostních důvodů nechystáme variantu JEDU - Z - UV, která by mohla dráždit policejní hlídky s alkohol testery.

Sešit

Štítek na sešit s maskotem UV.